Przejdź do treści

O nas

Cad Designer

Firma biuro projektowe Paweł Pomianek Cad Designer powstało w 2018 roku jako samodzielne biuro projektowe. w ramach prowadzonych prac wykonujemy wiele projektów dla przemysłu, usług oraz rolnictwa.

Atutem naszej firmy jest długoletnie doświadczenie w projektowaniu różnorodnych konstrukcji zwłaszcza w branży przemysłowej co pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość i nowoczesność opracowań.

Współpraca z licznymi inwestorami zarówno z kraju jak i z zagranicy oraz ciągła kooperacja z wieloma biurami projektowymi wszelkich branż inżynierskich upewnia nas, iż stosujemy w naszych opracowaniach najnowsze rozwiązania.

Projekty opracowywane są w technice komputerowej na nowoczesnych platformach sprzętowych i programowych. Oferujemy nadzory nad wykonywanymi pracami inwestycyjnymi oraz kompleksową obsługę, doradztwo techniczne jak i technologiczne.

We współpracy ze firmami wykonawczymi jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania inwestycyjnego na każdym etapie projektowym jak i wykonawczym. Wykonujemy małe i duże projekty jak również analizy symulacyjne konstrukcji w zakresie powierzonego zadania.

Polecamy współpracę z nami zarówno inwestorom i innym firmom z branży przemysłu drzewnego, elektronicznego, rolniczego oraz automatyki przemysłowej. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i podejmujemy się zadań trudnych do wykonania.

Opinie O nas

| pl | en | de |